Główna treść strony Aktualności II półrocze 2022

Podsumowanie rozgrywek sportowych realizowanych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sezonie sportowym 2021/22.

27.10.2022r. w Starostwie Powiatowym w Legionowie podczas XLV Sesji Rady Powiatu jednym z punktów obrad było Podsumowanie rozgrywek sportowych realizowanych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sezonie sportowym 2021/22.
 
Miło nam poinformować, o nagrodach które zostały wręczone:
II miejsce dla Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Woli Kiełpińskiej w klasyfikacji generalnej szkół w kategorii ,, Młodzież"
Szkoła otrzymała karty podarunkowe do sklepu Decathlon, zestaw piłek oraz szklaną statuetkę.
 
Nagrody indywidualne dla nauczycieli z SP Serock Barbara Klik oraz Mateusz Klik  za pomoc w organizacji zawodów na szczeblu powiatowym i międzypowiatowym oraz przygotowanie młodzieży, która uzyskała bardzo dobre wyniki sportowe.
 
Nagrodzeni zostali główni bohaterowie - uczniowie:
Tenisistki:
✔️Hanna Sokołowska
✔️Julia Szulakowska
✔️Gabriela Zalewska
Szachiści:
✔️Antoni Olszewski
✔️Natan Okrągły
✔️Alan Bralczyk
✔️Nina Omielczenko
Biegacz ze Szkoły Podstawowej w Jadwisinie:
✔️Jan Chełstowski
 
oraz koordynator szkolnych zawodów sportowych w gminie Serock - Anita Siemińska za popularyzację sportu poprzez aktywne uczestniczenie w organizacji zawodów MIMS oraz działanie na rzecz rozwoju sportu wśród młodzieży szkolnej na terenie Powiatu Legionowskiego.
 
Dziękujemy wszystkim, zaangażowanym w sport w mieście i gminie Serock. Burmistrzowi Artur Borkowski, Prezesowi i pracownikom Serockie Inwestycje Samorządowe Sp z oo Nauczycielom za pracę i poświęcony czas, dyrekcji każdej szkoły oraz ZOSiP w Serocku.
 
Całe wydarzenie można obejrzeć.
  • DSC02973
  • DSC02976
  • DSC02978

wstecz

Powrót do topu strony