Główna treść strony Aktualności 2021 I półrocze

Ważny komunikat organizacyjny

30 maja 2021r. w godzinach 09:00 – 13:00 w Serocku odbywać się będzie wielka impreza sportowa Serock Triathlon 2021.

Start i zakończenie zawodów będzie miał miejsce na plaży miejskiej w Serocku przy ul. Retmańskiej, tam również zlokalizowane będzie całe zaplecze dla zawodników i organizatorów. Trasa kolejnego etapu – wyścigu rowerowego -  będzie prowadziła ulicami: Retmańską, Zdrojową, W. Wolskiego, 11. Listopada, Nasielską, do miejscowości Zabłocie. Na rynek zawodnicy będą wjeżdżali również ulicą 11 Listopada.

Ze względów bezpieczeństwa dla ruchu kołowego tego dnia ulica Kościuszki będzie drogą dwukierunkową (wjazd i wyjazd na rynek). Ulica 11-ego listopada zostanie zabezpieczona pod wyścigi i wyłączona całkowicie z ruchu kołowego.  Rynek (oprócz pierzei północnej) będzie dostępny bez ograniczeń.

Również ze względów bezpieczeństwa (kolarze poruszają się z dużą prędkością) tego dnia z parkowania wyłączona zostanie ulica Retmańska na odcinku od ul. Brukowej do ul Zdrojowej.

W związku z powyższym prosimy o nieparkowanie samochodów na ulicach: Kościuszki, 11 Listopada, Retmańskiej oraz na parkingu przy plaży miejskiej. Organizatorzy będą zabezpieczać trasy w sobotę wieczorem i niedzielę przed zawodami, w związku z czym samochody powinny zostać zabrane z tych miejsc najpóźniej 29 maja (sobota) wieczorem.

 

Przepraszając za utrudnienia, bardzo prosimy o zaparkowanie swoich aut w innych miejscach niż wymienione wyżej oraz o zachowanie szczególnej ostrożności na trasie zawodów, z którą można zapoznać się na stronie www.serocktriathlon.pl

wstecz

Powrót do topu strony