Główna treść strony TRIATHLON

Drodzy Zawodnicy‼️‼️‼️

W związku z obecną sytuacją w kraju, spowodowaną epidemią koronawirusa oraz mając na uwadze zdrowie Wasze i nie tylko, z przykrością informujemy, iż wspólnie z władzami Miasta podjęliśmy decyzję o przeniesieniu zawodów Serock Triathlon

na termin 6 września 2020 roku.

Mając na uwadze fakt, iż kalendarz imprez triathlonowych w Polsce jest wypełniony po brzegi, postanowiliśmy podjąć decyzję już dziś, aby dać Wam czas na przeorganizowanie swojego kalendarza startów.

Osoby, które zechcą zrezygnować z zawodów w nowym terminie, otrzymają zwrot wpłaconego wpisowego w pełnej wysokości. Informacje dotyczące rezygnacji prosimy o kierowanie wyłącznie drogą mailową, na adres: a.sieminska@sis.serock.pl do 31 kwietnia.

Zapisy uzupełniające od 22.06.2020 r. ok. godziny 15:00

Zamiany między zawodnikami do 27.08.2020 r. po zgłoszeniu a.sieminska@sis.serock.pl

 

Do zobaczenia we wrześniu! 

Strona na fb

 

  • plakat zapisy uzupełniające
  • ulotka ostrzegawcza triathlon

Dodatkowe informacje

1) BRAK UDZIAŁU KIBICÓW

Impreza odbywa się bez udziału kibiców. Zawodnicy na teren zawodów przybywają bez osób towarzyszących. Tworzenie się skupisk ludzkich na terenie zawodów i wzdłuż tras jest zakazane.

2) BIURO ZAWODÓW/ODBIÓR PAKIETÓW/STREFA ZMIAN

Podczas zawodów nie będzie funkcjonować klasyczne biuro zawodów. Zawodnicy będą odbierać pakiety w strefie zmian. Pakiety zostaną uprzednio przygotowane i umieszczone w plastikowych pojemnikach przypisanych do numeru zawodnika. Przed wejściem do strefy zmian należy założyć maseczkę oraz zdezynfekować ręce (osoby, które tego nie zrobią nie będą wpuszczane do strefy zmian). Przy wejściu do strefy zmian należy okazać wydrukowaną kartę zawodnika. Przy wyjściu ze strefy zmian prowadzona będzie videorejestracja zawodników, podczas, której zawodnicy będą zobligowani do przedstawienia służbie porządkowej wyposażonej w kamerę swojego numeru startowego.

3) MIASTECZKO ZAWODÓW 

Podczas poruszania się po miasteczku zawodów, w miejscach, w których niemożliwe będzie utrzymanie dystansu społecznego wymagane jest używanie maseczek. Na terenie miasteczka zawodów rozstawione zostaną pojemniki z płynem do dezynfekcji. Obsługa zawodów będzie cyklicznie dezynfekować powierzchnie w miasteczku zawodów.

4) PUNKTY WODOPOJOWE

Na trasie biegowej funkcjonować będzie jeden samoobsługowy punkty wodopojowy. Na punktach rozstawione zostaną butelki wody o pojemności 0,5 l. Zawodnicy zobowiązani są do samodzielnego pobierania butelek. Obowiązuje absolutny zakaz wyrzucania butelek w miejscach innych niż do tego wyznaczone.

5) STREFA STARTU

W strefie startu mogą przebywać tylko i wyłącznie zawodnicy uczestniczący w danym starcie. W strefie startu istnieje nakaz zachowania dystansu społecznego (min. 1,5 m). Zaleca się również stosowanie maseczek. Przy wejściu do wody rozstawione zostaną śmietniki, do których będzie można wyrzucić maseczkę tuż przed startem. Start odbędzie się w formule rolling start.

6) STREFA METY

Po zakończeniu rywalizacji zawodnik otrzyma pakiet żywnościowy, w którym znajdować się będą napoje, przekąski oraz medal za ukończenie zawodów. Po otrzymaniu pakietu żywnościowego zawodnicy będą proszeni o niezwłoczne opuszczenie strefy mety. 

7) PUNKT INFORMACYJNY/DEPOZYT

Podczas korzystania z punktu informacyjnego oraz depozytu zawodnicy proszeni są o korzystanie z maseczek ochronnych oraz o zdezynfekowanie rąk. W punkcie informacyjnym zamontowana zostanie folia stretch na wysokości twarzy zawodników.