Główna treść strony Aktualności 2020

Wyniki turnieju siatkówki plażowej

W sobotę 20 czerwca odbył się pierwszy turniej siatkówki plażowej zorganizowany na serockiej plaży miejskiej przez Serockie Inwestycje Samorządowe. W turnieju wzięło udział osiem par męskich z m.in. Wyszkowa, Długosiodła czy Białegostoku. Miasto Serock reprezentowała para Sokolnicki Mateusz/Cieniewicz Mateusz.
Turniej został rozegrany systemem brazylijskim. System ten umożliwia odniesienie zwycięstwa w całym turnieju nawet drużynie, która przegrała jeden mecz.
Turniej wystartował zgodnie z planowaną godziną rozpoczęcia czyli o 9:00 i zakończył się tuż po godzinie 15:00. Wbrew niekorzystnym prognozom pogodowym warunki atmosferyczne dopisały, świeciło słońce a temperatura była idealna do gry w siatkówkę na piachu.

W turnieju nie brakowało świetnych obron, mocnych ataków czy technicznych zagrań. Mecze były wyrównane i ciężko było czasami wyłonić jednoznacznie zwycięzce. Do półfinału awansowały najlepsze cztery pary, Heronimek/Rosiński (Długosiodło), Urbaniak/Jurczyk ( Wyszków), Andraka/Zajkowski (Białystok) i Drajer/Burczak (Nasielsk).
Ostatecznie cały turniej wygrała para z Nasielska pokonując w finale 2:0 parę z Białegostoku, a trzecie miejsce wywalczyli Piotr Jurczyk i Michał Urbaniak ogrywając parę z Długosiodła.

Już 11 lipca kolejna edycja turnieju siatkówki plażowej na serockiej plaży, zapisy na ten turniej ruszą niebawem. Zapraszamy do śledzenia naszych wydarzeń na naszym fanpage na FB i na naszej stronie internetowej sis.serock.pl.

Dziękujemy pani Agnieszce Kazimierczyk "KAMA" za ufundowanie voucherów dla najlepszych zawodników.

 

Wideorelacja z turnieju ---> KLIKNIJ TUTAJ

Więcej zdjęć na FB ---> KLIKNIJ TUTAJ

  • 20
  • 4
  • 1

wstecz