Główna treść strony Aktualności 2020

Informację o zasadach korzystania z obiektów gminnych

Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszeniem przez Premiera RP oraz Ministra Sportu i Turystyki informacji o przywróceniu aktywności sportowej w Polsce na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. od 11 maja br. poprzez uruchomienie infrastruktury sportowej o charakterze otwartym, w Mieście i Gminie Serock zostaną udostępnione niektóre obiekty sportowe tj. stadion, boiska sportowe oraz wielofunkcyjne.

Na potrzeby sekcji prowadzonych przez Serockie Inwestycje Samorządowe Sp. z o.o. zajęcia na obiektach odbywać sie będą zgodnie z aktualnym harmonogramem zajęć oraz procedurą bezpieczeństwa.

Członkowie sekcji SIS Sp. z o.o. deklarujący się do udziału w/w zajęiach, są zobligowani do uiszczenia pełnej opłaty miesięcznej zgodnej z cennikiem opłat.

Obiekty będą również udostępniane po wcześniejszej rezerwacji zorganizowanym grupom (nie działających w strukturach SIS Sp. z o.o.)  liczących maksymalnie 6 osób,  zajęcia muszą odbywać się zgodnie z rozporządzeniem, z zachowaniem procedury w oparciu o obowiązujące przepisy w zakresie ochrony podczas trwania pandemii Covid-19.

W celu skorzystania z obiektów innych, niż kompleks sportowy w Serocku przy ul. Pułtuskiej 47 w Serocku, opiekunowie grupy mają obowiązek to zgłosić 24 godziny przed planowanym wejściem na adres e-mail: m.sledziewski@sis.serock.pl  lub  pod nr 797 406 586. Pozwoli nam to udostępnić obiekt na czas rezerwacji. Obiekty są dostępne oczywiście bezpłatnie. Obiekt w Serocku po za godzinami zajęć sekcji sportowych SIS Sp. z o.o. jest otwarty dla wszystkich. Prosimy jednak o wyrozumiałość i korzystanie z boisk tylko przy zachowaniu zasad: jedno boisko 6 zawodników, jeden kort – 4 zawodników.  W przypadku gromadzenia się grup większych będziemy wypraszać z obiektów. Bardzo prosimy o wyrozumiałość i zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa.

 

Serockie Inwestycje Samorządowe Sp. z o.o. są administratorem obiektów:

Kompleks sportowy Serock

Kompleks sportowy Plaża Miejska

OWL Jadwisin

SP w Woli Kiełpińskiej

SP w Serocku

Boisko wielofunkcyjne Gąsiorowo

Boisko wielofunkcyjne Nowa Wieś

wstecz