Główna treść strony Aktualności 2019

Relacja z Turnieju Piłki Siatkowej z Okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Turniej Piłki Siatkowej z Okazji Święta Odzyskania Niepodległości 

W fantastycznej atmosferze sportowej w niedzielę 3 listopada 2019 r. W Serocku na hali sportowej na ul. Wolskiego 8 został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej z okazji święta odzyskania niepodległości. Do turnieju przystąpiło aż 8 zespołów które w swoich szeregach miały zawodników którzy występują lub występowali w ligach siatkarskich.

Turniej został podzielony na dwie grupy A i B. Do grupy A trafiły zespoły : MPC Riviera Warszawa, Neobrand Volley Białystok, Gwardia Legionowo i Siatkarz Ząbki. Grupa B to zespoły : Prefbud Wyszków, Pułtusk, Hultaje i Nasielsk.

Po zaciętej walce w grupach do półfinału z grupy A awansowały zespoły z Warszawy i Białegostoku, zaś z grupy B awansowały drużyny Nasielska i Wyszkowa.

W pierwszym półfinale spotkały się drużyny MPC Riviera Warszawa i Prefbud Wyszków. Do wyłonienia zwycięzcy tego meczu drużyny potrzebowały trzeciego decydującego seta w którym lepszy okazał się team z Wyszkowa wygrywając 2:1 tym samym meldując się w finale. Drugi półfinał zwiastował również zaciętą walkę bo na przeciwko siebie stanęły ekipy z Nasielska i Białegostoku. Jednak tutaj zwycięzcy grupy "B" Nasielsk, musieli uznać wyższość drużyny z Białegostoku która wygrała również po tie breaku 2:1.

W meczu o trzecie miejsce stanęły na przeciwko siebie przegrani meczów półfinałowych MPC Riviera Warszawa i zespół z Nasielska. Po zaciętej walce, trzeci stopnień na podium wywalczyła drużyna z Warszawy wygrywając w meczu 2:0.
Finałowe starcie to pojedynek dwóch doświadczonych drużyn z Wyszkowa i Białegostoku. Swoją wyższość pokazali Ci pierwsi pokonując Neobrand Volley Białystok 2:0 tym samym wygrywając cały turniej.

Na koniec turnieju najlepsze drużyny otrzymały z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Serock Artura Borkowskiego puchary oraz nagrody rzeczowe.
Dodatkowo zostały przyznane również nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

Najlepszy atakujący – Kruk Łukasz ( Neobrand Volley Białystok)
Najlepszy zagrywający – Ryczek Borys ( MPC Riviera Warszawa)
Najlepszy blokujący – Muszyński Patryk ( Neobrand Volley Białystok)
Najlepszy rozgrywający – Krzysztof Skoczeń ( Prefbud Wyszków)
Najlepszy zawodnik MVP – Michał Urbaniak ( Prefbud Wyszków)

Kolejność końcowa :
I MIEJSCE – PREFBUD WYSZKÓW
II MIEJSCE – NEOBRAND VOLLEY BIAŁYSTOK
III MIEJSCE – MPC RIVIERA WARSZAWA

Dziękujemy wszystkim zawodników za przybycie na turniej piłki siatkowej do serocka. Z roku na rok poziom turnieju jest znacznie wyższy co bardzo cieszy ponieważ możemy obserwować wspaniałe mecze i efektowne akcję na wysokim poziomie.Turniej zorganizował i przygotował Kowalski Tomasz z ramienia Ośrodka Sportu i Rekreacji w Serocku. Zapraszamy na kolejne turnieje!

Większa fotorelacja na naszym FB ---------> KLIKNIJ TUTAJ

  • Uczestnicy Niepodległościowego Turnieju Piłki Siatkowej...
  • Uczestnicy Niepodległościowego Turnieju Piłki Siatkowej...
  • Uczestnicy Niepodległościowego Turnieju Piłki Siatkowej...

wstecz

Powrót do topu strony