Główna treść strony Aktualności 2018

Sart zawodników UKS Kucyk Serock

Miniony weekend był bardzo emocjonujący, w sobotę (05.05) i w niedzielę (06.05) zawodnicy UKS KUCYK SEROCK startowali w zawodach w dwóch różnych stajniach.

W sobotę uczestniczyliśmy w zawodach w Klubie Jeździeckim Golden Horse Koryta. W konkursie dokladności o wysokości przeszkód do 50 cm bezbłędny przejazd Justyny Nagórki na Gizeli, wyjazd do dekoracji i kolejne punkty w klasyfikacji generalnej Jeździeckiej Ligi Mazowsza.

W następnym konkursie dokladności o wysokości przeszkód do 60 cm kolejny udany bezbłędny przejazd Justyny Nagórki na Gizeli, jeszcze jedna dekoracja tej pary i punkty do klasyfikacji generalnej. To był bardzo udany początek weekendu.

Następnego dnia w niedzielę debiutowaliśmy w Stajni Sielanka w Warce, na prestiżowych zawodach z cyklu Equi Cup. Debiut był bardzo udany, dwa bezbłędne przejazdy w konkursie dokladności o wysokości przeszkód do 70 cm Justyny Nagórki na Gizeli i ex aequo pierwsze miejsce w konkursie.

Praca codzienna na treningach i częste starty w zawodach procentują coraz lepszymi wynikami naszych zawodników. 

 

Aktualna sytuacja w rankingach 

Klasa ,,50'' - Prowadzą z trzema ,,szóstkami'' Justyna Nagórka z UKS Kucyk Serock na Gizeli przed Zazanna Szczepanowską na Gildz. Na trzecim miejscu z dwoma ,,szóstkami'' jest Maja Piasecka na Lupidella Ebony Lady. Dalej dziewięciu zawodników z jedna ,,szóstką''.

Klasa ,,Kuce 60'' - Na czele z trzema ,,szóstkami są Martyna Wichiciel na Blazing Desert Jester oraz Maja Mokosa na Andros GB. Na 3-4 miejscu z dwoma ,,szóstkami'' plasują się Justyna Nagóka i Zuzanna Szczepanowska. Za nimi 16 zawodników z jedna ,,szóstka''

Ranking Jeździeckiej Ligia Mazowsza 

tegoroczna edycja ligi nabiera tempa. Po trzeciej eliminacji, która odbyła się w SSKJ GoldenHorse Korytka w rankingu ligowym mamy już sklasyfikowanych 124 mazowieckich zawodników, w tym 42 zawodników klubowych, 9 bez przynależności klubowej i 73 niezrzeszonych.

Kolejne majowe eliminacje w czasie zawodów ZTiR-B:

12.05. SJ Szarża Popówek 

19.05. SKJ Poczernin

26.05. SKJ Legia - Kozielska Warszawa 

Galeria

wstecz