Główna treść strony Aktualności II półrocze 2022

Zmagania tenisistów

W sobotę, 29 października odbył się turniej Grand Prix Bielan.

W turnieju wzięły udział dwie nasze zawodniczki. Pola Błaszczyk zajęła drugie, a Zuzanna Boguszewska czwarte miejsce w kategorii rocznika 2011. W nagrodę dziewczynki otrzymały pamiątkowe puchary, medale oraz drobne nagrody rzeczowe.

II Grand Prix Mazowsza Młodzików, drugie kwalifikacje wojewódzkie do mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej odbyły się w przyjaznej dla tenisa stołowego hali OSiR Jabłonna w Chotomowie. Na starcie stanęło 78 uczestników urodzonych w roku 2010 i później. Projekt dostał współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.Poza tradycyjnymi upominkowymi nagrodami rzeczowymi, zwycięzcy turniejów otrzymali vouchery na zniżki wartości 200 zł na udział w obozach tenisa stołowego organizowanych przez firmę TRIO - szkółka tenisa stołowego. Miłych akcentów nie zabrakło też przed rozpoczęciem zmagań. Andrzej Nadrowski, członek Zarządu MOZTS oraz członek Komisji Rewizyjnej Polskiego Związku Tenisa Stołowego wręczył nagrodę w postaci piłeczek, tym razem turniejowych, dla najliczniej reprezentowanego na zawodach klubu, odebrała od przedstawiciela Zarządu MOZTS trenerka KS Sokół Serock Barbara Klik.

W turnieju wzięło udział 15 zawodników naszej sekcji Tenis Stołowy Sokół Serock.
Wśród dziewcząt najlepiej spisały się Martyna Sochocka i Hanna Sokołowska,które uplasowały się na miejscach w przedziale 5-8 .
Julia Szulakowska i Gabriela Zalewska zajęły miejsca 9-12.
W kategorii młodzików bardzo udany występ zaliczył Igor Szymański, który w walce o najlepszą czwórkę uległ zawodnikowi IKRTS Józefów Arkadiuszowi Bańko - turniejowej 3 stosunkiem setów 2:3 i zajął miejsce w przedziale 5-8.
Bardzo blisko sprawienia dużej niespodzianki był nasz ubiegłoroczny Mistrz Mazowsza Skrzatów Nataniel Domała.W drugiej rundzie zawodów po zaciętej walce przegrał z Kacprem Toczyskim - turniejową 2 z Pogoni Siedlce 2:3

Wyniki młodziczek

Wyniki młodzików

W niedzielę przed naszym turniejem odbył się Grand Prix Piaseczna w zawodach wystartowała Martyna Sochocka zajęła 2 miejsce, Nataniel Domała 3 miejsce, Oliwia Brandebura miejsce 5-8.

Jesteśmy dumni z licznych występów naszych zawodników!