Główna treść strony Aktualności 2021 II półrocze

II Grand Prix Mazowsza Kadetów i Skrzatów

II Grand Prix Mazowsza Kadetów i Skrzatów odbyło się 23.10.2021r.w Chotomowie.
Sobotnie zmagania rozpoczęły się od rywalizacji kadetów i kadetek.Wśród naszych reprezentantów w tej kategorii wiekowej najlepiej spisał się Ignacy Sławiński, który rywalizował z dużo starszymi od siebie zawodnikami. Na 64 startujących uplasował się na miejscach w przedziale 25-32.
Super występ zaliczyła również Zuzanna Mulik. Zuzia dopiero w ćwierćfinale uległa zawodniczce z KS Spójnia Warszawa i wywalczyła miejsca w przedziale 5-8.
O godzinie 13 do hali wkroczyła ekipa naszych najmłodszych zawodników -skrzatek i skrzatów.W zawodach wystartowało 26 najmłodszych adeptów tenisa stołowego z dziesięciu klubów z województwa mazowieckiego.Najmłodsi nie zawiedli
Turniej skrzatek wygrała Martyna Sochocka,
7 miejsce wywalczyła Pola Błaszczyk, dobrze zaprezentowały się Oliwia Brandebura i Zuzanna Boguszewska.
W turnieju skrzatów Nataniel Domała po emocjonującym finałowym pojedynku uległ zawodnikowi z Radomia 2:3, zajmując drugie miejsce .
W walce o 3 miejsce Marcel Skierkowski pokonał tenisistę z Akademii Tenisa Stołowego w Warszawie .
Na 7 miejscu uplasował się Łukasz Szulakowski , a na 8 Kacper Szymański,miejsca 9-12 zajęli Krzysztof Mieciek oraz Jan Samson ?♥️.
Zawody stały się okazją do wręczenia srebrnych odznak "Zasłużony dla Polskiego Związku Tenisa Stołowego". Prezes MOZTS Marek ZALEWSKI wręczył odznaki Barbarze Klik (KS Sokół Serock) i Arkadiuszowi SADOWSKIEMU (SLKS Olimpijczyk Jeżewo).
Gratulacje dla zawodników i trenerów !!!?