Mistrzostwa Gminy Serock 2020 za nami
Mistrzostwa Gminy Serock 2020 za nami!
W sobotę 10 października w sali Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Serocku odbyły się Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.
W mistrzostwach wzięli udział zawodnicy trenujący na co dzień w sekcji tenisa stołowego działającej przy SIS.
Zawody objął patronatem Burmistrz Miasta i Gminy Serock pan Artur Borkowski,który wręczył najlepszym zawodnikom w poszczególnych kategoriach wiekowych medale i nagrody.
Dla niektórych uczestników był to pierwszy turniej na ich drodze tenisowej kariery. Nie zabrakło okrzyków, oklasków i łez.
Dziękujemy trenerom za przygotowanie zawodników ( B.Klik,M.Klik,Z.Chodkowski,P.Plechawski,K.Szymański).Serdeczne podziękowania dla nauczycielek wychowania fizycznego SP w Serocku( p.J.Łyszkowskiej ,p.K.Tulin) za pomoc w organizacji imprezy.
Dziękujemy rodzicom za wsparcie i dopingowanie swoich pociech.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników.
Wyniki :
Skrzatki
1. Adrianna Musielewicz
2.Marija Sechanok
3.Allicja Burdziakowska
4.Oliwia Janulewicz
5.Oliwia Trzaska
Skrzaci
1.Ignacy Sławiński
2.Witold Bąk
3.Nataniel Domała
4.Łukasz Szulakowska
5.Marcel Skierowski
6.Kacper Szymański
7.Jan Majewski
Żaczki
1.Julia Szulakowska
2.Liliana Tylka
3.Gabriela Zalewska
4.Hanna Sokołowska
5.Małgorzata Końska
6.Daria Skierkowska
7.Karolina Palacz
Żacy
1.Alan Bryk
2.Igor Szymański
3.Robert Zieliński
4.Krystian Kowalski
Młodziczki
1.Marta Rosińska
2.Zuzanna Milik
3.Kamila Siulerzycka
4.Oliwia Przybysz
5.Magdalena Bryk
6.Marika Merda
Młodzicy
1.Bartłomiej Groszkiewicz
2.Kamil Dudek
Open dziewcząt
1.Zuzanna Mulik
2.Marta Rosińska
3.Kamila Siulerzycka
4.Julia Szulakowska
Open chłopców
1.Alan Bryk
2.Ignacy Sławiński
3.lgor Szymański
4.Bartłomiej Groszkiewicz
Open- gra deblowa
1.Alan Bryk,Ignacy Sławiński
2.Marta Rosińska, Zuzanna Mulik
3.Julia Szulakowska,Kamila Siulerzycka
4.Igor Szymański, Krystian Kowalski
W sobotę 10 października w sali Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Serocku odbyły się Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.
W mistrzostwach wzięli udział zawodnicy trenujący na co dzień w sekcji tenisa stołowego działającej przy SIS.
Zawody objął patronatem Burmistrz Miasta i Gminy Serock pan Artur Borkowski,który wręczył najlepszym zawodnikom w poszczególnych kategoriach wiekowych medale i nagrody.
Dla niektórych uczestników był to pierwszy turniej na ich drodze tenisowej kariery. Nie zabrakło okrzyków, oklasków i łez.
Dziękujemy trenerom za przygotowanie zawodników ( B.Klik,M.Klik,Z.Chodkowski,P.Plechawski,K.Szymański).Serdeczne podziękowania dla nauczycielek wychowania fizycznego SP w Serocku( p.J.Łyszkowskiej ,p.K.Tulin) za pomoc w organizacji imprezy.
Dziękujemy rodzicom za wsparcie i dopingowanie swoich pociech.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników.
Wyniki :
Skrzatki
1. Adrianna Musielewicz
2.Marija Sechanok
3.Allicja Burdziakowska
4.Oliwia Janulewicz
5.Oliwia Trzaska
Skrzaci
1.Ignacy Sławiński
2.Witold Bąk
3.Nataniel Domała
4.Łukasz Szulakowska
5.Marcel Skierowski
6.Kacper Szymański
7.Jan Majewski
Żaczki
1.Julia Szulakowska
2.Liliana Tylka
3.Gabriela Zalewska
4.Hanna Sokołowska
5.Małgorzata Końska
6.Daria Skierkowska
7.Karolina Palacz
Żacy
1.Alan Bryk
2.Igor Szymański
3.Robert Zieliński
4.Krystian Kowalski
Młodziczki
1.Marta Rosińska
2.Zuzanna Milik
3.Kamila Siulerzycka
4.Oliwia Przybysz
5.Magdalena Bryk
6.Marika Merda
Młodzicy
1.Bartłomiej Groszkiewicz
2.Kamil Dudek
Open dziewcząt
1.Zuzanna Mulik
2.Marta Rosińska
3.Kamila Siulerzycka
4.Julia Szulakowska
Open chłopców
1.Alan Bryk
2.Ignacy Sławiński
3.lgor Szymański
4.Bartłomiej Groszkiewicz
Open- gra deblowa
1.Alan Bryk,Ignacy Sławiński
2.Marta Rosińska, Zuzanna Mulik
3.Julia Szulakowska,Kamila Siulerzycka
4.Igor Szymański, Krystian Kowalski