Główna treść strony Aktualności do 2017 roku

Halowa Liga Serock w piłce nożnej – trwają rozgrywki w nowym sezonie 2015/2016

Szósty rok z rzędu w gminie Serock organizowane są rozgrywki Halowej Ligi Serock w piłce nożnej. W każdą niedzielę w hali Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku piłkarze rywalizują w godzinach 16.00 – 21.00. Na trybunach zawsze gromadzi się grupa kibiców – rodzin i znajomych zawodników – obserwujących zmagania w rozgrywkach organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Serocku. Liga cieszy się sporym zainteresowaniem mieszkańców gminy. W obecnym sezonie 2015/2016 w lidze występuje 10 drużyn i co jest godne podkreślenia – wszystkie drużyny składają się w całości lub części z mieszkańców naszej gminy. Łącznie w lidze rywalizuje obecnie 91 zawodników, a w trakcie trwania całego sezonu możliwe jest zgłaszanie kolejnych graczy. Rozgrywki obecnego sezonu zostały zainaugurowane w dniu 08.11.2015 r. i do dnia dzisiejszego (25.11.2015) rozegrano już cztery kolejki ligowe. Mecze trwają 2 x 20 minut i rozgrywane są w niedziele o pełnych godzinach pomiędzy 16.00 a 21.00. Spotkania są często bardzo emocjonujące i widowiskowe, gdyż pada w nich dużo goli, czyli tego co kibice lubią najbardziej. Liga rozgrywana jest systemem mecz i rewanż, więc każda z drużyn rozegra w sezonie 18 meczów. Na zakończenie rozgrywek tradycyjnie odbędzie się turniej z udziałem wszystkich drużyn, podsumowujący zmagania ligowe. Mecze Halowej Ligi Serock będą rozgrywane do połowy marca 2016 r. Najlepsze drużyny ligi zdobędą atrakcyjne nagrody. W lidze prowadzone są także trzy dodatkowe klasyfikacje: Fair Play (drużynowa) oraz Króla Strzelców i Najlepszego Bramkarza Ligi (indywidualne). Poniżej zamieszczamy statystyki ligowe po rozegranych dotychczas czterech kolejkach.