Główna treść strony Aktualności 2018

Turniej Piłki Siatkowej OPEN z Okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości

Dnia 04.11.2018 r. W Serocku odbył się Turniej Piłki Siatkowej OPEN z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości w którym wzięło udział 6 drużyn m.in. Z Białegostoku czy Warszawy.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Serock Józef Zając. Po otwarciu turnieju zostały rozlosowane grupy "A" i "B" do których były przypisane boiska. W grupie "A" znalazły się zespoły : Neobrand Volley Białystok, OSiR Serock i Atom Serock. W grupie "B": Dream Team Wąsewo, Gumisie oraz Hultaje. W Grupie " A" pierwsze miejsce zajęła doświadczona drużyna z Białegostoku pokonując dwie drużyny z Serocka, w drugiej grupie na pierwszym miejscu znalazła się drużyna Hultaje a tuż za nią uplasowała się drużyna z Wąsewa. Mecze półfinałowe były bardzo zacięte i wyrównane oraz dostarczyły wielu emocji. W pierwszym meczu półfinałowym spotkały się drużyny OSiR Serock oraz Hultaje. Do rozstrzygnięcia tego pojedynku potrzebny był trzeci set w którym swoją wyższość pokazała drużyna Hultaje. W drugim półfinale Białystok pokonał drużynę z Wąsewa 2:0 i już było wiadomo kto zagra w finale. W meczu o 3 miejsce OSiR Serock nie sprostał drużynie z Wąsewa ulegając 0:2. W finałowym pojedynku Białystok nie dał szans Hultajom i pewnie zwyciężył 2:0 tym samym zwyciężając w całym turnieju!

Na zakończenie zawodnicy otrzymali z rąk Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji Macieja Goławskiego pamiątkowe medale, puchary i nagrody rzeczowe. Została też przyznana nagroda MVP dla najlepszego zawodnika turnieju którą otrzymał Stanisław Kaczmarek z zespołu Neobrand Volley Białystok.

• Uczestnicy Niepodległościowego Turnieju Piłki Siatkowej...